[ Ana Sayfa   |   Tercümanlık Sitenizi Ekleyin   |   İletişim ]

Ada Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti. - İstanbul
Noter, vilayet/kaymakamlık, konsolosluk onaylı ya da özel tercüme hizmeti. 1991 yılında kurulmuş olan firmamız yetkin ve deneyimli yeminli tercüman kadrosuyla her dilde çeviri hizmeti vermektedir. Size, sektörde edindiğimiz yılların tecrübesini sunuyoruz.
www.adatercume.com


Dünya Tercüme Bürosu ve Çeviri Hizmetleri - İstanbul
Dünya Tercüme Bürosu, 1980 yılından beri uzman kadrosuyla 42 dilden noter tasdikli çeviri ve tercüme işi yapmaktadır. Şirketlere ve öğrencilere %40 indirim uygulanır.
www.tercumanlik.com


Rumeli Tercüme - İstanbul
Rumeli Tercüme, çeviri sektöründe hizmet, kalite ve müşteri memnuniyeti anahtarları ile yola çıkmış bir tercüme ve yerelleştirme ajansıdır. Dünya üzerinde konuşulan yaygın dilleri, iletişiminizi sağlayacak ve ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde size sunmak ilk ve en önemli amacımızdır.
www.rumelitercume.com


Tercüme üzerine yazılar, kaynaklar, araştırmalar
Tercüme üzerine ne varsa paylaşılan her türlü bilgi kaynak araştırma yazı makale görüş fikir teori ve bunun gibi bir çok şeyi bulup paylaşabileceğiniz bir site.
www.tercumeuzerine.com


Tunca Yeminli Tercüme ve Simultane Çeviri Hizmetleri - İzmir
Herdilde yeminli tercüme ve simultane çeviri hizmeti. Firmamız her konuda yazılı sözlü konfrerans çevirileri ve telefonda anında çeviri hizmeti vermektedir. Kaliteli en önemli hizmet anlayışımızdır.
www.tuncatercume.comTercüme Bürosu - İstanbul
Uzman tercüman kadromuzla tüm resmi dillerde noter yeminli ve özel, teknik ve genel, sözlü ve yazılı çeviri - tercüme hizmetleri sunmaktayız.
www.herdildenceviri.com


Almanca Ofisi
Profesyonel Almanca Hizmetleri.
www.beepworld.de/members54/almancaofisi


Türkçe İngilizce Çeviri Servisi - ABD
İngilizce'den Türkçe'ye, Türkçe'den İngilizce'ye Her Türlü Çeviri Hizmeti
www.turkishlanguagetranslator.com


Limon Çeviri
Limon Çeviri on yılı aşkın yabancı dil deneyimi ile, İngilizce-Türkçe dil çiftinde size arzu ettiğiniz çeviri hizmetini sunuyor. Teknik dokümanlar, akademik makaleler, tezler, web sitesi metinleri, elinizde yazılı olarak ne varsa Çeviriyoruz! websitemiz üstünden bizimle ietişime geçmeniz yeterli.
limonceviri.blogspot.com


Odak Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri - İstanbul
Tüm dillerde deneyimli ve profesyonel tercümanlarımızla tercümelerinizde çözüm ortağınız olalım.. Size avantaj yaratalım.. Noter yada özel yeminli tercümelerde doğru adresiniz... ODAK TERCÜME HİZMETLERİ...
www.odaktercume.com


Türkçe Sözlük
MikroBeta tarafından bilgisayara aktarılarak gerekli sorgulama yazılımı ile birlikte internet ortamında yayınlanan ilk Türkçe Sözlük’tür. Toplam olarak 63,628 madde başlığı içermektedir. Basılı sözlüklerde gerçekleştirilmesi neredeyse mümkün olmayan çok geniş bir sorgulama yapısı ile özellikle öğrencilerin sık başvuracağı bir bilgi kaynağı olarak internet ortamında ücretsiz olarak hizmete koyduğumuz veri tabanının önemli bir bilgi kaynağı olacağını ümit ediyoruz.
www.turkcesozluk.org


Uluslararası Tercüme Hizmetleri - İstanbul
Noter yeminli ve özel tercüme. Her dilde sözlü ve yazılı çeviri hizmetleri.
www.uluslararasitercume.com


Medikal Çeviri - İzmir
Her türlü tıbbi makale ve metin uzman hekimlerden oluşan deneyimli çevirmen kadromuz tarafından özenle çevirilir.
www.medikalceviri.netSayfalar:   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    15    16    17  
www.tercumanlik.info - © 2006, 2007 - Tüm hakları saklıdır. - Bu site 800x600 çözünürlüğe göre tasarlanmıştır.

Sektor